چگونگی و زمان بازگشایی نماد شستا

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، رضوانی فر، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی گفت: به محض تصمیم رئیس و هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، بازارگردان سهام به بورس معرفی و نماد شستا به شکل شایسته ای بازخواهد شد.

چگونگی و زمان بازگشایی نماد شستا

محمد رضوانی فر درباره شرط بورس تهران برای بازگشایی نماد شستا که از 17 شهریور به دلیل آنالیز اطلاعات و سپس شرایط بازار و در ادامه، برگزاری مجمع سالانه هفته گذشته بسته مانده گفت: طبق قول رئیس سازمان تامین اجتماعی در مجمع و با تصمیم هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، بازارگردان سهام به بورس معرفی خواهد شد.

وی ادامه داد: بنابراین به محض انجام این فرایند که انتظار می رود در آینده ای نزدیک رخ دهد، نماد شستا به شکل شایسته و با حداکثر حمایت باز و سهام آن مورد داد و ستد فعالان قرار خواهد گرفت.

براساس این گزارش، سهام این هلدینگ چند رشته ای 27 فروردین امسال به عنوان بزرگترین عرضه اولیه تاریخ بورس ایران عرضه و با 860 تومان کشف قیمت و بعد از رشد قیمت تا 6200 تومان نیمه مرداد به 3714 تومان قبل از توقف نماد در 16 شهریور رسید.

این شرکت با سرمایه 8 هزار میلیارد تومانی، اولین مجمع سالانه بعد از حضور در بورس را هفته گذشته با تقسیم سود 120 تومانی برگزار نموده و به گفته محمود گودرزی معاون بازار بورس تهران به محض معرفی بازارگردان از سوی سهامدار عمده شستا و ناشر، بازگشایی نماد انجام خواهد شد.

منبع: مشرق

منبع: خبرگزاری آریا

به "چگونگی و زمان بازگشایی نماد شستا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونگی و زمان بازگشایی نماد شستا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید