هنرپیشه 3 میلیونی 120 میلیون دستمزد میخواهد!

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، افشاگری درباره دستمزدهای نجومی بازیگران تلویزیون و سینما ادامه دارد. پیشتر مشهور بود که سوپراستارهای سینما دستمزدهای نجومی دریافت می نمایند، حالا داستان به تلویزیون هم سرایت نموده است.

هنرپیشه 3 میلیونی 120 میلیون دستمزد میخواهد!

چندی پیش اخباری پیرامون حذف روزبه حصاری بازیگر نقش جواد جوادی در سریال بچه مهندس منتشر شد. گفته شد که دلیل کنار گذاشتن او از این سریال درخواست دستمزد ماهانه 200میلیونی او بوده است.

پس از آن شایعاتی درباره درخواست پنج میلیاردی محسن تنابنده برای حضور در سریال پایتخت هفت مطرح شد.

حالا سیدعلیرضا سبط احمدی تهیه کننده سینما و تلویزیون درباره درخواست های دستمزد غیرمتعارف بازیگران سریال ها اظهارات تازه ای مطرح نموده است.

او شبکه خانگی را متهم می نماید. سبط احمدی در این رابطه گفت: ولنگاری که در پرداخت دستمزدها در شبکه نمایش خانگی به وجود آمد عموما با پول های عجیب و غریب یا پول های کثیف که منشاء سالم و درستی ندارند، صورت گرفت. پرداخت رقم های نجومی شبکه نمایش خانگی بعضی همکاران ما را وقیح کرد.

این تهیه کننده سریال های تلویزیونی ادامه داد: متاسف می شوم وقتی می شنوم بازیگری که در سریال های تلویزیونی رشد کرد و دیده شد و تا فصل قبل سریال دستمزد ماهیانه 7 میلیونی خود را به یکباره به 200 میلیون تومان افزایش می دهد که با هیچ معیاری قابل درک نیست یا بازیگری که در پروژه قبلی ماهی 8 میلیون دستمزد می گرفت در پروژه ایلدا طلب ماهی 60 یا 70 میلیون تومان کرد. یا دوست دیگری که در کار قبلی ماهی سه میلیون دستمزد گرفته بود برای حضور در ایلدا تقاضای 120 میلیون تومان داشت. خدا را شاکر جایگزین های خوبی برای این بازیگران در نظر گرفته شد.

منبع: فرارو

به "هنرپیشه 3 میلیونی 120 میلیون دستمزد میخواهد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هنرپیشه 3 میلیونی 120 میلیون دستمزد میخواهد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید