نیویورک تایمز: ما در حال سقوط، سقوط، سقوط، سقوط هستیم!

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، روزنامه نیویورک تایمز اخیراً در گزارشی نوشت: ما در حال سقوط، سقوط، سقوط، سقوط هستیم؛ تقریباً 10 درصد از کارگران آمریکایی در سه هفته گذشته برای دریافت مزایای بیکاری اقدام کردند، این موج بیکاری در تاریخ مدرن آمریکا بی سابقه است.

نیویورک تایمز: ما در حال سقوط، سقوط، سقوط، سقوط هستیم!

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها به نقل از تسنیم؛ نیویورک تایمز روزنامه معتبر و مشهور آمریکایی اخیراً در گزارشی نوشته است: ما در حال سقوط، سقوط، سقوط، سقوط هستیم؛ تقریباً 10 درصد از کارگران آمریکایی در سه هفته گذشته برای دریافت مزایای بیکاری اقدام کردند، این موج بیکاری در تاریخ مدرن آمریکا بی سابقه است.

بر اساس این مطلب نیویورک تایمز، میلیون ها نفر در تلاشند تا ادعاهای بیکاری خود را به سازمانهای دولتی ارسال کنند و افراد بیشتری نیز با خطر از دست دادن شغل خود در هفته های آینده روبه رو هستند.

مقیاس این خسارت اقتصادی به قدری نفس گیر است که در یک نظرسنجی، بیش از نیمی از آمریکاییهای زیر 45 سال اظهار کردند که شغل خود را از دست داده یا ساعت کاری آنها کاهش پیدا کرده است؛ ممکن است برخی از مشاغل با کاهش کارگران از بحران جان سالم به در ببرند اما با هزینه های طولانی مدتی مثل از دست دادن کارگران آموزش دیده و با تجربه و عدم قطعیت در استخدام افراد جدید رو به رو خواهند بود.

منبع: جام جم آنلاین

به "نیویورک تایمز: ما در حال سقوط، سقوط، سقوط، سقوط هستیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیویورک تایمز: ما در حال سقوط، سقوط، سقوط، سقوط هستیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید