مجید حسینی: بازی زیبایی برابر بشیکتاش انجام دادیم، وحید امیری: آماده این پیروزی بودیم

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، مجید حسینی و وحید امیری به پیروزی ارزشمند تیم ترابزون اسپور برابر تیم مطرح بشیکتاش در هفته سی وسوم سوپر لیگ ترکیه واکنش نشان دادند.

مجید حسینی: بازی زیبایی برابر بشیکتاش انجام دادیم، وحید امیری: آماده این پیروزی بودیم

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها و به نقل از سایت AJANSSPOR ترکیه، مجید حسینی درباره پیروزی 2 بر یک برابر بشیکتاش گفت: بازی بسیار زیبایی بود و از طرفداران ترابزون اسپور که در این ماه مبارک رمضان از ما حمایت کردند، قدردانی می کنم.

مجید حسینی که در ترکیب اصلی تیم ترابزون اسپور برابر بشیکتاش بازی نموده بود ادامه داد: بازی پیروز و نتیجه بخشی انجام دادیم که در نهایت به پیروزی رسیدیم.

وحید امیری، دیگر بازیکن ایرانی ترابزون اسپور که از دقیقه 87 این بازی وارد میدان شده بود نیز گفت: ابتدا می خواهم بابت امتیازهایی که در بازی های قبلی از دست دادیم عذرخواهی کنم. می دانستیم که بشیکتاش تیم بسیار قدرتمندی است اما ما مهیای این بازی بودیم و به نتیجه لازم نیز دست یافتیم. هیچکس از ما انتظار کسب چنین نتایجی در فصل جاری سوپر لیگ ترکیه را نداشت.

تیم ترابزون اسپور با 60 امتیاز در رده چهارم جدول سوپر لیگ ترکیه قرار گرفته است و سهمیه فصل آینده لیگ اروپا را نیز به دست آورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مجید حسینی: بازی زیبایی برابر بشیکتاش انجام دادیم، وحید امیری: آماده این پیروزی بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجید حسینی: بازی زیبایی برابر بشیکتاش انجام دادیم، وحید امیری: آماده این پیروزی بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید