لالیگا 23 خردادماه از سر گرفته می گردد

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، تاریخ ادامه فصل جاری رقابت های لیگ دسته اول اسپانیا اعلام شد.

لالیگا 23 خردادماه از سر گرفته می گردد

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، با اعلام سازمان لالیگا، فصل متوقف شده این رقابت ها از روز 12 ژوئن (23 خردادماه) ادامه می یابد.

با تکمیل فصل 2020-2019 لالیگا، تیم های این لیگ می تواننداز کسب درآمد حق پخش تلویزیونی اطمینان حاصل نمایند.

باشگاه های رئال مادرید، بارسلونا و اتلتیکو مادرید تمرینات انفرادی را از سر گرفته یا از روز دوشنبه تمرین خواهند کرد اما مقامات بهداشتی کشور از نزدیک همه چیز را زیر نظر دارند چرا که اخیرا پس از بازگشت بازیکنان، 5 مورد مثبت از ویروس کووید- 19 در لیگ اسپانیا شناسایی شده است.

از جمله پروتکل هایی که توسط کمیته لالیگا و شورای عالی ورزش اسپانیا (CSD) در دستور کار قرار گرفته، رعایت فاصله اجتماعی، آزمایش دقیق از بازیکنان و کادر فنی و استفاده از ماسک ها محافظ صورت و دستکش در تمرینات است.

هدف این است که ادامه لالیگا در ماه های ژوئن و جولای برگزار گردد و ماه آگوست برای برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا کنار گذاشته شده است. اگر شرایط احتیاج به تعویق بیشتر داشته باشد، تاریخ 19 ژوئن نیز مورد آنالیز قرار خواهد گرفت. بازی های لالیگا در روزهای آدینه، شنبه و یکشنبه برگزار می گردد و سپس بین روزهای سه شنبه تا پنجشنبه هم ادامه خواهد داشت تا 11 هفته باقی مانده هر چه سریع تر به خاتمه برسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لالیگا 23 خردادماه از سر گرفته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لالیگا 23 خردادماه از سر گرفته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید