سیمئونه: در این مقطع از فصل، پیروزی یک ضرورت است، اوبلاک مقابل اسپانیول در دروازه می ایستد

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، دیه گو سیمئونه احتیاج تیمش به فزونی مقابل اسپانیول را درک می نماید.

سیمئونه: در این مقطع از فصل، پیروزی یک ضرورت است، اوبلاک مقابل اسپانیول در دروازه می ایستد

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، دیه گو سیمئونه در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل اسپانیول در هفته جاری رقابت های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) از رقیب و سرمربی اش تمجید کرد.

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید گفت: کاستا مدت هاست که از میادین فوتبال دور بوده اما وقتی بازگردد به همراه خود انرژی، قدرت و تشنگی برای موفقیت را به ارمغان می آورد. همه این ویژگی ها را آلوارو موراتا هم دارد. ژائو فلیکس نیز در حال بازگشت به میادین است. به فلیکس احتیاج داریم تا تمام کنندگی بیشتری در مسابقات داشته باشیم و وجود او می تواند گزینه های بیش تری را در خط حمله به ما ارائه کند. استعداد فلیکس غیر قابل انکار است. آنخل کوریا به تیم ما اشتیاق، گل زدن، سخت کوشی، تعادل و عطش موفقیت را اضافه می نماید. چنین ویژگی هایی برای یک فوتبالیست از اهمیت زیادی برخوردار است.

او در ادامه اضافه کرد: اوبلاک فردا بازی خواهد نمود. نباید به بازی های خانگی یا خارج از خانه فکر کنیم. اسپانیول از زمان ورودآبلاردو بسیار خوب ظاهر شده است.آن ها تقریبا در تمامی بازی های خود پیروز شده اند. می دانم این یک مسابقه سخت خواهد بود و پیروزی برای هر 2 تیم ضرورت شدیدی را دارد. هر 2 تیم برای چیزهای متفاوت اما مهمی می جنگند. وقتی این قسمت از فصل فرا می رسد، ضرورت برد برای تمامی تیم ها زیاد می گردد. چیزهای کوچک در این بازی می تواند همه چیز را تغییر دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سیمئونه: در این مقطع از فصل، پیروزی یک ضرورت است، اوبلاک مقابل اسپانیول در دروازه می ایستد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیمئونه: در این مقطع از فصل، پیروزی یک ضرورت است، اوبلاک مقابل اسپانیول در دروازه می ایستد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید