سرکرده داعش در بغداد بازداشت شد

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، خبرنگاران: سرویس اطلاعات وابسته به وزارت کشور عراق امروز شنبه از بازداشت یکی از سرکرده های گروه تروریستی داعش اطلاع داد.

سرکرده داعش در بغداد بازداشت شد

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها به نقل از فارس؛ در بیانیه سرویس اطلاعات آمده است که نیروهای این سازمان، مسئول دفتر زکات در منطقه موسوم به ولایة راوه در بغدادرا بازداشت کردند.

پایگاه خبری بغداد الیوم ضمن نقل این بیانیه گزارش داد، نیروهای اطلاعات همچنین پیروز شدند سه نفر از معاونان این سرکرده داعش را در منطقه های الدوره و محله الجامعه بازداشت نمایند.

بر اساس این بیانیه، این عناصر تروریستی بر اساس ماده چهار تروریسم، تحت تعقیب بودند و پس از تعقیب و گریز طولانی، این عناصر بازداشت شدند.

وزارت کشور عراق 13 مهر ماه جاری اظهار داشت که نیروهای دستگاه اطلاعات عراق پیروز شدند یک سرکرده داعش و مسئول سرویس اطلاعاتی این گروه تروریستی در ایالت فلوجه و معاون او را دستگیر نمایند.

مسئول سرویس اطلاعات داعش ملقب به ابوسالم المولی و برادرش که معاون او بود در یک عملیات اطلاعاتی مشترک بین اداره اطلاعات بغداد و اطلاعات پلیس فدرال دستگیر شدند.

این دو عضو داعش پس از دستگیری به عضویت در گروه های تروریستی و مشارکت در چندین عملیات تروریستی علیه نیروهای امنیتی و شهروندان اعتراف کردند.

منبع: اقتصادنیوز

به "سرکرده داعش در بغداد بازداشت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرکرده داعش در بغداد بازداشت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید