رفعتی: داور به درستی گل ذوب آهن را خطا بیان کرد، برای انتخاب داوران وسواسی خاص داریم

رئیس دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال تأکید کرد، داور دیدار ذوب آهن - سپیدرود به درستی گل تیم میزبان را خطا اعلام نموده است.

رفعتی: داور به درستی گل ذوب آهن را خطا بیان کرد، برای انتخاب داوران وسواسی خاص داریم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود رفعتی درباره عملکرد داوران در هفته بیست وچهارم لیگ برتر فوتبال گفت: با توجه به گزارش ناظران بازی ها در این هفته، مشکل خاصی در بازی ها وجود نداشت و شاهد قضاوت های خوبی از داوران بودیم و اشتباه تأثیرگذاری در نتیجه مسابقات نداشتیم.

وی در ادامه درباره بازی ذوب آهن اصفهان - سپیدرود رشت نیز گفت: بنابر گزارش ناظر داوری فیلم این مسابقه را بازبینی و بررسی کردم و کاملاً تعیین شد گل ذوب آهن در موقعیت خطا به ثمر رسید و داور به درستی تشخیص داده است.

رئیس دپارتمان داوری اضافه نمود: با توجه به اینکه به هفته های پایانی لیگ نزدیک می شویم و حساسیت مسابقات بالا رفته است، شاهد قضاوت های خوبی از داوران هستیم. آنچه مسلم است هفته های پایانی لیگ هم برای تیم های بالای جدول و هم برای تیم های پایین جدول حساسیت فراوانی دارد و با تأکیدات رئیس فدراسیون فوتبال، هم در انتخاب داوران و هم برای نظارت بر کار آنها دقت و وسواسی خاص خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رفعتی: داور به درستی گل ذوب آهن را خطا بیان کرد، برای انتخاب داوران وسواسی خاص داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفعتی: داور به درستی گل ذوب آهن را خطا بیان کرد، برای انتخاب داوران وسواسی خاص داریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید