دستگیری قاتل فراری پس از 3 سال در چُغادک بوشهر

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که 3 سال قبل با همدستی دوست خود با شلیک گلوله فرد دیگری را به قتل رسانده و سپس متواری شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

دستگیری قاتل فراری پس از 3 سال در چُغادک بوشهر

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها به نقل از پایگاه خبری پلیس، خلیل واعظی در توضیح جزئیات این حادثه اظهار کرد: در ساعت 11 و 40 دقیقه 25 تیرماه سال 95 فردی با هویت معلوم در آدینه بازار شهر چغادک مورد اصابت گلوله 2 نفر ناشناس قرار گرفته و فوت می نماید و ضارب یا ضاربان نیز از محل متواری می شوند.

وی اضافه کرد: با توجه به اهمیت کشف جرایم خشن مربوط به سنوات گذشته، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی آنالیز این پرونده را در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی بوشهر گفت: یک تیم مجرب از کارآگاهان دایره عملیات ویژه پلیس اگاهی پس از سه سال اقدام اطلاعاتی، علمی و پلیسی فرد قاتل به همراه همدستش را شناسایی کردند.

واعظی اعلام کرد: متهمان پس از شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی عملیاتی ضربتی در بلوار اصلی شهر چغادک دستگیر شدند.

وی توضیح داد: در این رابطه اسلحه به کار رفته در حادثه کشف و به همراه قاتل و همدست وی تحویل مرجع قضائی شد.

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، چُغادَک شهری واقع در استان بوشهر است که در راستا جاده اصلی بوشهر به برازجان قرار گرفته است؛ در زمان جنگ جهانی اول، وقتی انگلیسی ها به ایران حمله کردند، غضنفرالسلطنه برازجانی و یارانش در آنجا سنگربندی و در برابر انگلیسی ها مقاومت کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دستگیری قاتل فراری پس از 3 سال در چُغادک بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری قاتل فراری پس از 3 سال در چُغادک بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید