خبرنگاران هشت تیم ملخ ها را در شوش پایش می نمایند

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، دزفول-خبرنگاران- مدیرجهاد کشاورزی شهرستان شوش با بیان اینکه فیلم منتشر شده درخصوص هجوم ملخ ها مربوط به این شهرستان نیست، گفت: هشت تیم تخصصی ملخ ها را در شوش رصد و پایش می نمایند.

خبرنگاران هشت تیم ملخ ها را در شوش پایش می نمایند

علیرضا ملک زاده روز آدینه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ جدیدترین ها اضافه کرد: این اکیپ ها روزانه در حال رصد حضور و ریزش احتمالی ملخ های مهاجر در مناطق مختلف شهرستان هستند تا به محض مشاهده این ملخ های آسیب رسان صحرایی در اسرع وقت وارد عمل شوند و در صورت احتیاج با استفاده از تمامی امکانات نسبت به مبارزه و کنترل آنها اقدام نمایند.

وی از شهروندان، کشاورزان و دامداران خواست در صورت مشاهده دسته های ملخ مهاجر، موضوع را در اسرع وقت به نزدیکترین مرکز خدمات جهاد کشاورزی، سامانه 131 و یا واحد حفظ نباتات شهرستان شوش اطلاع رسانی نمایند.

مدیر جهاد کشاورزی شوش گفت: درصورت مشاهده این ملخ های مهاجم، کارشناسان مرتبط برای آنالیز شرایط از نزدیک و ارائه توصیه های فنی و یا اقدام لازم اعزام می شوند.

اخیرا فیلمی از هجوم گسترده ملخ های مهاجم در مزارع در فضای مجازی شهرستان شوش منتشر شده است که مدیرجهاد کشاورزی این شهرستان این موضوع را تکذیب کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران هشت تیم ملخ ها را در شوش پایش می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هشت تیم ملخ ها را در شوش پایش می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید