خبرنگاران آذری جهرمی: در صورت رشد ترافیک، اینترنت ارزان خواهد شد

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، تهران - خبرنگاران - وزیر ارتباطات گفت: اینترنت نه تنها گران نشده و نخواهد شد، بلکه در صورت رشد ترافیک در سال آینده ارزان تر هم خواهد شد.

خبرنگاران آذری جهرمی: در صورت رشد ترافیک، اینترنت ارزان خواهد شد

محمدجواد آذری جهرمی از مدتی قبل جلسات هفتگی پرسش و پاسخ با کاربران اینستاگرامی را شروع کرد. وزیر ارتباطات امشب - پنج شنبه - طبق روال چند هفته قبل، شخصا و به وسیله صفحه اینستاگرام خود به سوالات کاربران فضای مجازی پاسخ داد.

اینترنت شبکه شاد رایگان است

وزیر ارتباطات پس از تاکید بر این که اینترنت گران نخواهد شد، درباره اینترنت شبکه دانش آموزی شاد، اعلام کرد: شاد رایگان است و ماهانه هزینه گزافی از سوی دولت بابت یارانه ترافیک شاد به حساب شرکت های اینترنتی منظور می گردد.

وی اضافه کرد: سرورهای شاد در بخی ساعت کم می آورند و همین مسئله باعث می گردد بعضی دبیران و دانش آموزان نتوانند از آن استفاده نمایند، به همین دلیل با پیگیری مشترکی که با وزیر آموزش و پرورش داشتیم قرار شد همراه اول که این نرم افزار را برای آموزش مجازی توسعه داده، مسائل را رفع کند.

عزم کارخانه های داخلی برای فراوری تبلت

جهرمی در پاسخ به این سوال که وزارت ارتباطات برای گرانی قیمت گوشی تلفن همراه و لپ تاپ چه برنامه ای دارد، اضافه کرد: راه حل اصلی بی شک بالان رفتن ارزش پول ملی است که با تحریم های ظالمانه کاهش جدی یافته است. در این شرایط ما فراوری گوشی ارزان قیمت متناسب داخلی با پیگیری کردیم. البته الان تمام ظرفیت کارخانه های داخلی به فراوری تبلت اختصاص پیدا نموده تا احتیاج دانش آموزان را رفع کنیم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران آذری جهرمی: در صورت رشد ترافیک، اینترنت ارزان خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آذری جهرمی: در صورت رشد ترافیک، اینترنت ارزان خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید