حواشی جذاب وحدت دقیقه نودی ، از خواب قبل انصراف تا افشاگری رسایی و داماد عضو ائتلاف

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، انتها بعد از وعده های مکرر و پادرمیانی بعضی چهره ها و افزایش نگرانی از ورود بعضی اصلاح طلبان با چندلیستی ماندن اصولگرایان، حدود ساعت 24 دیشب، لیست وحدت منتشر شد؛ اما واکنش ها به این لیست نشان می دهد همچنان حواشی مربوط به موضوع ادامه دارد.

حواشی جذاب وحدت دقیقه نودی ، از خواب قبل انصراف تا افشاگری رسایی و داماد عضو ائتلاف

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها آنلاین به نقل از ایرنا، نکته جالب زمان وحدت، این است که صبح امروز در تهران انواع اقلام تبلیغاتی لیست ائتلاف با عنوان ایران سربلند در تیراژ گسترده در تهران منتشر شده و با توجه به فرصت تنها یک روزه تا مهلت تبلیغات، عملا فرصت تبلیغ لیست وحدت در قالب پوستر و بنر وجود ندارد؛ هرچند نشر آن به وسیله فضای مجازی که به نظر می رسد اکنون نقش جدی تری در فضای تبلیغاتی دارد، ممکن است.

از سوی دیگر کانال منتسب به جبهه پایداری که دیشب با فرض منتفی شدن وحدت، آغاز به انتشار فیلم های معرفی جبهه پایداری نموده بود، تا به امروز از انتشار نامه مشترک حدادعادل و آقاتهرانی و لیست جدید خودداری نموده و به نظر می رسد در اختیار بخش ناراضی جبهه پایداری است که حاضر به پیروی از تصمیم دیشب نشده اند.

جذاب ترین واکنش به این وحدت را کاندیدای جنجالی این دوره داشت که در واکنش به وحدت حاصل شده توییت کرد: من برم بخوابم. اگر تا فردا وحدت شون بهم نخورد، خبرم کنید برم انصراف بدم.

واکنش یامین پور به اعلام ائتلاف اصولگرایان

اما شاید تندترین واکنش به این وحدت را حمید رسایی، نامزد بیرون از هر دو فهرست داشت که در نامه سرگشاده ای دست به افشاگری زد و با زیر سوال بردن مکانیزم وحدت، وارد افشاگری شد و نوشت: داماد یکی از اعضای ائتلاف در لیست نهایی شماست، سابقه اجرایی و سیاسی و فرهنگی وی چیست؟ وی یکی از اعضای لیست را نام برده و پرسیده این فرد که دو دوره نماینده مجلس بوده، اما برای فعال ترین رجال سیاسی کشور گمنام است، بر اساس چه ملاکی در لیست است؟ این افراد چطور به یکباره جای چهره های مقبول در بدنه رای ساز جامعه را می گیرند؟ فکر نمی کنید که افکار عمومی منتظر است تا ائتلاف حامیان اقتصادی خود را معرفی کند؟

وی در جملاتی که به نظر می رسد منظورش خودش است، نوشت: چرا بعضی کاندیداهای مطرح با سابقه روشن و قابل افتخار که از تمام این ویژگی های مد نظر رهبری را برخوردارند، در لیست پایداری و ائتلاف و حالا در لیست مشترک شما نیستتد؟

  • بیشتر بخوانید :

افشاگری علیه لیست واحد اصولگرایان | حمله تند رسایی به حدادعادل، آقاتهرانی، محصولی و قالیباف

اما دعوت به رأی به لیست وحدت نیز با انتقاداتی همراه شده، از جمله امیرحسین ثابتی، مجری برنامه جنجالی دنیا آرا با انتقاد از یاسر جبرائیلی، از کسانی که لیست ائتلاف را بستند، نوشته: ترجمه حرف سید یاسر عزیز می گردد اینکه با رای کامل به لیست، کاری کنیم تا فردی که سالها از نزدیکان هاشمی رفسنجانی بود وارد مجلس گردد اما به .... چون که فقط در لیست قالیباف نیست رای ندهیم تا بیرون مجلس بماند!

لازم به ذکر است در لیست جدید هفت نفر از فهرست جبهه پایداری شامل آقاتهرانی، نوباوه، رضوانی، خضریان، ایزدخواه و زهره لاجوردی، جایگزین همین تعداد از اعضای قبلی لیست ائتلاف اصولگرایان (آقامیری، ثابتی، شمسی پور، زمانیان، سوده نجفی، عاطفه خادمی و کیومرث هاشمی) موسوم به ایران سربلند شده اند.

منبع: همشهری آنلاین

به "حواشی جذاب وحدت دقیقه نودی ، از خواب قبل انصراف تا افشاگری رسایی و داماد عضو ائتلاف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حواشی جذاب وحدت دقیقه نودی ، از خواب قبل انصراف تا افشاگری رسایی و داماد عضو ائتلاف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید