توصیه کارشناسان ژاپنی به دائمی شدن دورکاری برای برخی مشاغل

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، گروهی از کارشناسان ژاپنی خواستار اجرای دائمی سبک های جدید کاری از جمله دورکاری و بازبینی ساعات کار شرکت ها در آینده شده اند.

توصیه کارشناسان ژاپنی به دائمی شدن دورکاری برای برخی مشاغل

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ جدیدترین ها به نقل از ان اچ کی، هیئتی از کارشناسان دولت ژاپن روز دوشنبه بار دیگر ضمن تایید کاهش موارد جدید ابتلا به کرونا در کشور تاکید کردند که موج دوم شیوع این بیماری می تواند باعث سرریز شدن ظرفیت نظام پزشکی شود. آنها موافق بودند که در حالت مطلوب محدودیت های کنونی وضع شده باید همچنان باقی بمانند.

از سوی دیگر، این هیئت مجموعه ای از پیشنهادها برای آنچه که رفتارهای اجتماعی جدید نامیده می شود را تهیه کرده که باید در مناطقی که گسترش این ویروس در آنها ظاهرا محدود شده است، تبدیل به معیارهای جدید زندگی شوند.

این پیشنهادها شامل استفاده از ماسک در خارج از منزل و حفظ فاصله دو متری از دیگران تا حد ممکن است.

آنها از مردم می خواهند که پس از بازگشت به منزل فورا دست ها و صورت خود را با استفاده از صابون بشویند. به گفته آنها، شستن دست ها با صابون باید حدود 30 ثانیه ادامه داشته باشد.

همچنین این گروه کارشناسان به مردم توصیه می کنند که از رفتن به مکان های شلوغ و سربسته و تماس نزدیک با دیگران اجتناب کنند و شرایط سلامتی خود را کنترل کنند، مثلا هر روز صبح دمای بدن خود را اندازه بگیرند.

علاوه بر این، هیئت مذکور خواستار اجرای دائمی سبک های جدید کاری از جمله دورکاری و بازبینی ساعات کار شرکت ها است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "توصیه کارشناسان ژاپنی به دائمی شدن دورکاری برای برخی مشاغل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه کارشناسان ژاپنی به دائمی شدن دورکاری برای برخی مشاغل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید