ترامپ برای مکزیک تعرفه های سنگین اعمال کرد

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، ایسنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا گفته تا زمانیکه ورود مهاجران غیرقانونی از مرز جنوبی این کشور متوقف گردد، ایالات متحده تعرفه های گمرکی را بر محصولات و کالاهای وارداتی از مکزیک اعمال می نماید.

ترامپ برای مکزیک تعرفه های سنگین اعمال کرد

به گزارش خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی نوشت: این تعرفه های گمرکی از 10 ژوئن و با پنج درصد آغاز می گردد به تدریج و تا زمانی افزایش می یابد که مشکل مهاجرت غیرقانونی از مرز مکزیک با آمریکا متوقف گردد. در آن موقع خواهد بود که این تعرفه ها متوقف می گردد.

کاخ سفید در بیانیه ای از سوی ترامپ نوشت که این تعرفه ها در اول ژوئیه امسال میلادی 10 درصد، در اول اوت 15 درصد، در اول سپتامبر 20 درصد و در اول اکتبر 25 درصد افزایش خواهد داشت.

ترامپ در این بیانیه همچنین آورده است: همکاری منفعلانه مکزیک در مساله مهاجران غیرقانونی یک تهدید فوق العاده و اضطراری علیه امنیت ملی و اقتصاد ایالات متحده آمریکا به شمار می رود.

وی ادامه داد: مکزیک قوانین سختگیرانه مهاجرتی دارد و می تواند به راحتی موج عظیم مهاجران را که به دنبال ورود به ایالات متحده هستند، متوقف کند که از جمله این قوانین این است که می تواند آنها را به کشورهای خودشان بفرستد.

23310311

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ برای مکزیک تعرفه های سنگین اعمال کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ برای مکزیک تعرفه های سنگین اعمال کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید