بیوه جان مک&zwnjکین سفیر آمریکا در انگلیس می&zwnjشود

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، رسانه های انگلیسی به نقل از منابع مطلع گزارش دادند که جو بایدن که رسانه های جریان اصلی آمریکا از وی به عنوان رئیس جمهور آینده این کشور نام می برند، میخواهد بیوه سناتور سابق جمهوری خواه را به سمت سفیر آمریکا در انگلیس منصوب کند.

بیوه جان مک&zwnjکین سفیر آمریکا در انگلیس می&zwnjشود

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ جدیدترین ها، نشریه انگلیسی تایمز روز شنبه به نقل از منابع مطلع گزارش داد که جو بایدن که از سوی رسانه های آمریکایی به عنوان رئیس جمهور آینده آمریکا معرفی شده است، میخواهد سیندی مک کین بیوه سناتور جان مک کین که یکی از مهم ترین شخصیت های حزب جمهوری خواه محسوب می شد را به سمت سفیر آمریکا در انگلیس منصوب کند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ جدیدترین ها بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی وبلاگ جدیدترین ها بخوانید. (کلیک کنید)

یک منبع مطلع در مورد انتصاب سیندی مک کین به سمت سفیر آمریکا در انگلیس به خبرنگار تایمز گفته است: اگر او [سیندی مک کین] بخواهد، این سمت متعلق به او خواهد بود. او آریزونا را به دموکرات ها تحویل داد و آنها این را می دانند.

سیندی مک کین 66ساله که پس از مرگ همسرش در سال 2018 بیش از گذشته مورد توجه محافل سیاسی و رسانه ای آمریکا قرار گرفته، در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از جو بایدن که نامزد حزب رقیب بود حمایت کرد و بسیاری می گویند جو بایدن پیروزی خود در ایالت آریزونا -که تا پیش از این انتخابات یک ایالت جمهوری خواه شناخته می شد- را مدیون حمایت های سیندی مک کین است.

جان مک کین سناتور جمهوری خواه آمریکایی نیز خود در دوران حیاتش از مخالفان سرسخت ترامپ بود و بارها علیه نامزدی ترامپ به عنوان نماینده جمهوری خواستار در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 موضع گرفته بود.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیوه جان مک&zwnjکین سفیر آمریکا در انگلیس می&zwnjشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیوه جان مک&zwnjکین سفیر آمریکا در انگلیس می&zwnjشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید