برگزاری تور آشناسازی خبرنگاران آذربایجان غربی با جاذبه های گردشگری ارومیه

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، معاون گردشگری آذربایجان غربی از برگزاری تور آشناسازی خبرنگاران و اصحاب رسانه استان با جاذبه های گردشگری ارومیه طی سال جاری خبر داد.

برگزاری تور آشناسازی خبرنگاران آذربایجان غربی با جاذبه های گردشگری ارومیه

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی، ریتا خضرزاده روز سه شنبه 6 خرداد 99 گفت: در هفته آینده، در نخستین مرحله از این تور، وبلاگ جدیدترین ها استانی با منطقه سیلوانا یکی از مناطق گردشگری غرب ارومیه، آشنا می شوند.

او اضافه کرد: طبق برنامه ریزی و هماهنگی هایی که از قبل اجرا شده، قرار است حدود 40 نفر از وبلاگ جدیدترین ها رسانه های استان شامل خبرگزاری ها، پایگاه های خبری، روزنامه ها و هفته نامه ها در این تور شرکت کنند.

معاون گردشگری آذربایجان غربی شرح داد: سیلوانا یکی از مناطق دیدنی و جذاب ارومیه است که از سوی رسانه ها کمتر مورد توجه قرار گرفته و هدف ما این است تا وبلاگ جدیدترین ها این منطقه را معرفی کنند.

منطقه سیلوانا در فاصله حدود 45 کیلومتری غرب ارومیه واقع شده و مشتمل بر روستاهای متعدد است که به دلیل دارا بودن آب وهوای پاک، کوهستان ها، آبشارها و جلوه های بصری و طبیعی مورد توجه است.

منبع: میراث آریا

به "برگزاری تور آشناسازی خبرنگاران آذربایجان غربی با جاذبه های گردشگری ارومیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری تور آشناسازی خبرنگاران آذربایجان غربی با جاذبه های گردشگری ارومیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید