اطلاعیه سفارت ایران در اتریش درباره هموطنانی که مایلند به کشور بازگردند

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، سفارت ایران در وین در اطلاعیه ای اعلام کرد در تلاش است در هماهنگی با ایران ایر از طریق یک پرواز اختصاصی برای بازگرداندن هموطنانی که مایل به بازگشت به کشور هستند، اقدام کند.

اطلاعیه سفارت ایران در اتریش درباره هموطنانی که مایلند به کشور بازگردند

به گزارش گروه سیاست خارجی وبلاگ جدیدترین ها، سفارت جمهوری اسلامی ایران در وین در اطلاعیه ای خطاب به دانشجویان و هموطنان مقیم اتریش و اسلواکی اعلام کرد که با توجه به مسائل ایجاد شده برای پروازهای بین المللی در نتیحه شرایط کنونی و شیوع کرونا، سفارت جمهوری اسلامی ایران در وین در تلاش است تا در هماهنگی با هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) برای بازگرداندن هموطنانی که مایل به بازگشت به کشور هستند، از طریق یک پرواز اختصاصی اقدام کند.

این سفارتخانه از همه دانشجویان و هموطنانی که قصد بازگشت به کشور را دارند درخواست کرده در نخستین فرصت با فرستادن مشخصات کامل خود (نام و نام خانوادگی، شماره گذرنامه، کشور محل اقامت و شماره تلفن همراه) به ایمیل بخش کنسولی این سفارت، آمادگی خود را در این خصوص اعلام کنند.

براساس این اطلاعیه، زمان دقیق پرواز بعد از اخذ اطلاعات اولیه و هماهنگی های بعدی به اطلاع خواهد رسید.

ایمیل بخش کنسولی سفارت ایران در اتریش:

vie.consulate@mfa.ir

تلفن بخش کنسولی سفارت: 9-00437122657

گفتنی است آخرین آمار مبتلایان به کرونا در اتریش به 13 هزار و 945 نفر رسیده که از این میان 350 نفر جان باخته و شش هزار و 987 نفر نیز بهبود یافته اند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "اطلاعیه سفارت ایران در اتریش درباره هموطنانی که مایلند به کشور بازگردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه سفارت ایران در اتریش درباره هموطنانی که مایلند به کشور بازگردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید