آمریکا اقدامی علیه مقاومت کند با پاسخی غافلگیرکننده روبرو می گردد

به گزارش وبلاگ جدیدترین ها، گردان های سیدالشهدا وابسته به الحشد الشعبی در عراق، هشدار داد آمریکا در صورتی که اقدام به هدف قرار دادن رهبران الحشد یا گروه های مقاومت عراقی بکند، با پاسخی غافلگیرکننده روبرو خواهد شد.

آمریکا اقدامی علیه مقاومت کند با پاسخی غافلگیرکننده روبرو می گردد

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ جدیدترین ها، کاظم الفرطوسی سخنگوی گردان های سید الشهداء، امروز- سه شنبه- در گفت وگوی اختصاصی با پایگاه خبری بغداد الیوم گفت: پروژه های آمریکا برای توطئه علیه عراق در نتیجه وجود آگاهی جمعی و هوشیاری گروه های مقاومت و اقتدار حضور مرجعیت دینی در میدان ناکام مانده است.

الفرطوسی با تأکید بر این که واشنگتن به حاکمیت عراق احترام نمی گذارد و در هر چیز دخالت می نماید، گفت: مقاومت در برابر اشغالگری آمریکا حاضر است و اگر واشنگتن به حمله علیه شخصیت هایی در الحشد الشعبی یا گروه های مقاومت اقدام کند عواقب این امر وخیم خواهد بود و پاسخی دریافت خواهد نمود که هرگز پیش بینی آن را ننموده است.

وی گفت: موازنه های قوا میان این دو کشور برابر نیست. بنابراین گفت وگوی راهبردی میان دو طرف هم هیچ فایده ای ندارد؛ زیرا واشنگتن در تمام امورات عراق دخالت می نماید.

عادل عبدالمهدی نخست وزیر مستعفی عراق، روز چهارشنبه گذشته محتوای نامه درخواست آمریکا برای مذاکره با بغداد را فاش کرد.

عادل عبدالمهدی در نشست شورای امنیت ملی، خاطرنشان کرد که وزارت خارجه آمریکا خواهان ایجاد فرمولی برای تفاهم در خصوص آینده حضور نیروهای این کشور در عراق شده است، و واشنگتن همچنین در نامه خود عنوان نموده که در کوشش است نیروهایش را از عراق خارج کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آمریکا اقدامی علیه مقاومت کند با پاسخی غافلگیرکننده روبرو می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا اقدامی علیه مقاومت کند با پاسخی غافلگیرکننده روبرو می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید